MEANWELL Power Supply 150W / 12V LRS-150F-12
MEANWELL
Stock for approx. 12 wk(s)
49,90
add to cart
Find a dealer
Stock for approx. 12 wk(s)
List price excl. 19% VAT
Prices in retail stores may vary.
No. 51405046
svg
Switching power supply, closed, 150 W / 12 V DC / 12.5 A